NIC Components NCB-H1806E600TR600F
NCB-H Series 1806 60 Ohm 6000 mA 0.01 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
Datasheet5 pagine4 anni fa
NIC Components
Trend di 3 mesi:
+339%