NIC Components NCB-H0603R471TR100F
NCB-H Series 0603 470 Ohm 1000 mA 0.2 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
Datasheet5 pagine4 anni fa
NIC Components
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NCB-H0603R471TR100F fornite dai suoi distributori.
Ferrite Beads High Current Chip 470Ohm 25% 100MHz 1A 0.2Ohm DCR 0603 T/R
0603 FERRITE BEAD 0.95mm 470R 25%
EMI Suppression; Higher Current
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)