NIC Components NCA1206X7R102K50TRPF
Capacitor Ceramic Array 0.001uF 50VDC X7R 10% 1206 SMD Paper T/R 4 Capacitor
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet5 pagine2 anni fa
Future Electronics
Verical
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 10% 0612 SMD Paper T/R 4 Capacitor