NIC Components NCA1206NPO220K50TRPF
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet5 pagine2 anni fa
Datasheet5 pagine5 anni fa
NIC Components
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
KYOCERA AVXW3A45A220KAT2A
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
KYOCERA AVXW3A41A220KAT2A
Cap Ceramic Array 22pF 100V C0G 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
NIC ComponentsNCA0805NPO220J50TRPF
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 5% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NCA1206NPO220K50TRPF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Capacitor, 50V, C0G, 0.000022uF, Surface Mount, CHIP-8