NIC Components NACK471M35V12.5X14TR15F
NACK Series 470 uF 35 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NRND
Datasheet6 pagine3 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-33.33%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 360mA 5000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer Hybrid 470uF 10VDC 20% (10 X 10.8mm) SMD 0.016 Ohm 3650mA 5000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 25 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
NIC ComponentsNAZK471M25V10X10.5LBF
NAZK Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NACK471M35V12.5X14TR15F fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (12.5 X 14mm) SMD 1100mA 5000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5252