Nexperia PESD15VS1ULD,315
40V 150W 17.6V 15V SOD-882D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nexperia PESD15VS1ULD,315.
Future Electronics
Datasheet12 pagine15 anni fa
IHS
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-80.85%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2011-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
5A@8/20us 150W 35V 14.7V Unidirectional 12V SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
PESDxU1UT Series 12 V 1.5 pF ESD Protection TVS Diode - SOT-23
onsemiSL15T1G
SL05T1 Series 18.5 V 300 W Surface Mount Low Capacitance TVS - SOT-23-3
SOD-723 uESD 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 13.5V 5.4A 8/20mus 128W 30pF
onsemiSL12T1G
SL05T1 Series 24 V 300 W Uni-Directional Low Capacitance TVS Diode
Descrizioni
Descrizioni di Nexperia PESD15VS1ULD,315 fornite dai suoi distributori.
TVS-DIODE, 40V, SOD-882D; Diode Type:ESD Protection; Clamping Voltage Vc Max:40V; Diode Case Style:SOD-882D; No. of Pins:2; Breakdown Voltage Range:17.6V to 18.4V; Peak Pulse Current Ippm:5A; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:15V ;RoHS Compliant: Yes
DIODE, ESD, UNID, 15V, 150W, SOD882D; Clamping Voltage Vc Max:40V; Diode Case Style:SOD-882D; No. of Pins:2Pins; Operating Voltage:-; Power Dissipation Pd:-; Product Range:PESD1 Series; Automotive Qualification Standard: