Newhaven Display NHD-4.3-480272EF-ASXP
Newhaven Display International 4.3IN Led, Nhd, 480 X 272PIXELS, Rgb
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet12 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.15%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2022-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Newhaven Display NHD-4.3-480272EF-ASXP fornite dai suoi distributori.
DISPLAY, 4.3 INCH, IPS, THIN - FILM - TRANSISTOR , 480 X 272 PIXCELS
Graphic Dot Matrix LCD Display
Newhaven 3.3 V Transmissive 4.3 Inch Display with 480 x 272 Pixels 4.3" IPS TFT w/ Capacitive Touch [Part Number: NHD-4.3-480272EF-ASXP ] and a 24-bit RGB Interface.