Newhaven Display NHD-2.8-25664UMB3
2.8" Organic LED (OLED) Module Blue
Scheda dati
Schede tecniche e documenti
Master Electronics
Datasheet21 pagine11 anni fa
Datasheet21 pagine13 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti correlate
Newhaven DisplayNHD-3.12-25664UMB3
3.12" Organic LED (OLED) Module Blue
Newhaven DisplayNHD-3.12-25664UCB2
OLED DISPLAY, GRAPHIC,256X64 PIXELS,8-BIT SPI WIRE OR 4-WIRE SPI, BLUE
Newhaven DisplayNHD-2.23-12832UCB3
OLED DISPLAY, GRAPHIC, 128X32 PIXELS, BLUE, 8-BIT PARALLEL/I2C/SPI, 3V, BLUE
Descrizioni
Descrizioni di Newhaven Display NHD-2.8-25664UMB3 fornite dai suoi distributori.
OLED DISPLAY, GRAPHIC,256X64 PIXELS,8-BIT/12C/SPI,3V, BLUE
2.8 Blue Multi-Font Graphic OL
GRAPHIC DISPLAY OLED BLUE 2.8"
NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
RS APAC
Newhaven 256 x 64 pixels Blue 2.8 Blue Multi-Font Graphic OLED @ 3V and 8-bit Parallel/3-wire SPI or 4-wire SPI Interface with 1 x 20 Top Connector and SSD1322 Controller. PN - NHD-2.8-25664UMB3