Murata LQW2BHN21NK13L
Inductor RF Chip Wirewound 21nH 10% 100MHz 40Q-Factor 950mA 50mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW2BHN21NK13L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagine15 anni fa
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 10% 100MHz 60Q-Factor 590mA 46mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 10% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R