Murata LQW15CN20NJ1ZD
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15CN20NJ1ZD.
Ciiva
Datasheet4 pagine5 anni fa
Datasheet3 pagine5 anni fa
Datasheet4 pagine6 anni fa
Datasheet3 pagine6 anni fa
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.68%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 5% 100MHz 40Q-Factor 550mA 160mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor, Aec-Q200, 20Nh, 1.9Ghz, 0402 Rohs Compliant: Yes |Tdk MLG1005S20NJTD25
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15CN20NJ1ZD fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.02uH 5% 100MHz Ferrite 2.2A 0.028Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ind Chip Wirewound 20nH 5% 0402 Paper T/R
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 20nH
100MHz 3GHz 2.2A 20nH 28m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 20NH 2.2A 0.028OHM SMD
INDUCTOR, 20NH, 3GHZ, 2.2A, 0402;