Murata LQW15AN72NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 72nH 5% 100MHz 20Q-Factor 135mA 2.1Ohm DCR 0402 Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15AN72NJ00D.
Newark
Datasheet2 pagine8 anni fa
Ciiva
Geoflip
_legacy Avnet
iiiC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 75nH 5% 100MHz 20Q-Factor 135mA 2.1Ohm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 68nH 5% 100MHz 20Q-Factor 140mA 1.96Ohm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.075uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.068uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.1A 1.2Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15AN72NJ00D fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.072uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
72nH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 2.1Ohm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor, 72Nh, 2.5Ghz, 0.135A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata LQW15AN72NJ00D
Fixed Inductor 0402 72nH ±5% 135mA 2.1Ω 2.5GHz 20@150MHz