Murata LQW15AN53NG80D
General Purpose Inductor, 0.053uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15AN53NG80D.
Ciiva
Datasheet4 pagine5 anni fa
Datasheet3 pagine5 anni fa
Datasheet4 pagine6 anni fa
Datasheet3 pagine6 anni fa
Geoflip
Arrow.cn
Trend di 3 mesi:
-12.22%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 2% 100MHz 25Q-Factor 200mA 1.17Ohm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 2% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.2GHz 1.8Ohm Max 56nH
Ind Chip Wirewound 56nH 2% 200MHz 60Q-Factor Ceramic 500mA 0805 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 51nH 2% 200MHz 35Q-Factor Ceramic 390mA 0603 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15AN53NG80D fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.053uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.415A 0.696Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 53nH ±2% 415mA 696mΩ 2.9GHz 25@200MHz
100MHz 2.9GHz 415mA 25@200MHz 53nH 696m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Fixed Inductors 0402 53nH 415mA +/-2%
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 53nH
INDUCTOR, 53NH, 2.9GHZ, 0.415A, 0402;
FIXED IND 53NH 415MA 0.696OHM SM