Murata LQH43MN331J03L
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQH43MN331J03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 pagine15 anni fa
Future Electronics
Ciiva
Geoflip
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-34.56%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQH43MN331J03L fornite dai suoi distributori.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 95mA 8.2Ohm DCR 1812 Embossed T/R
LQH43MN Series 1812 330 uH 5 % 95 mA SMT Molded Wirewound Inductor
WIREWOUND INDUCTOR, 330UH, 0.1A, 1812;
1MHz 3.6MHz 95mA 40@796kHz 330¦ÌH 8.2¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 330muH