Murata DEA1X3A220JD1B
Cap Ceramic 22pF 1000V SL 5% (4.5 X 4mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata DEA1X3A220JD1B.
IHS
Datasheet2 pagine4 anni fa
Geoflip
Ciiva
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2016-03-31
LTD Date2016-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Yageo GroupC322C220J2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 22Pf C0G 5% Ls=5.08Mm
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Ammo
Ceramic Disc & Plate Capacitor, DEA Series, 22 pF, - 5%, SL, 3.15 kV, Radial Leaded
Cap Ceramic 22pF 2000V SL 5% (4.5 X 5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
KYOCERA AVXSR151A220JAATR1
Cap Ceramic 22pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
卤5% 50V 22pF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Murata DEA1X3A220JD1B fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount, 1816
Ceramic Disc Capacitors .2LS 22PF 1KV 5%
CAP CER 22PF 1KV SL RADIAL