Multicomp MCTF0603ATX2203
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 220000ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Multicomp MCTF0603ATX2203.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Newark
element14
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Multicomp MCTF0603ATX2203 fornite dai suoi distributori.
Resistor, Thin Film, 220Kohm 62.5Mw 0.05%; Resistance:220Kohm; Resistance Tolerance:± 0.05%; Power Rating:62.5Mw; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 15Ppm/°C; Resistor Element Material:Thin Film; Resistor Case Style:0603 Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCTF0603ATX2203