Multicomp MC0201L6F8250SE
Res General Purpose Thick Film 0201 825 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Production
DistributorSKUMinPkg
NewarkMC0201L6F8250SE010KTape & Reel
FarnellMC0201L6F8250SE010Cut Tape
14h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Multicomp MC0201L6F8250SE.
Parti correlate
PanasonicERJ-1GEF8250C
Res Thick Film 0201 825 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF8250C
Res Thick Film 0201 825 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Res Thick Film 0201 825 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0201FR-07820RL
Res Thick Film 0201 820 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF7500C
Res Thick Film 0201 750 Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
TE ConnectivityCRG0201F866R
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 866 Ohm, 50 Mw, - 1%, 25 V, 0201 [0603 Metric]
Descrizioni
Descrizioni di Multicomp MC0201L6F8250SE fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 825ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
RES, 825R, 1%, 0.05W, 0201, THICK FILM
Smd Current Sense Resistors, Mc Series, 825 Ohm, 50 Mw, - 1%, 25 V, 0201 [0603 Metric] Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MC0201L6F8250SE
RES, 825R, 1%, 0.05W, 0201, THICK FILM; Resistor Case Style: 0201 [0603 Metric]; Resistance: 825ohm; Product Range: MC 1% Series; Voltage Rating: 25V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 50mW; Resistance Toler