Mueller BU-1120-A-36-0
Plunger, Plug, Beryllium Copper, Pvc, #20 AWG, 41 X 36, 105 C, Black
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mueller BU-1120-A-36-0.
Master Electronics
Datasheet1 pagina18 anni fa
Datasheet2 pagine20 anni fa
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.45%
Parti correlate
4 MM TEST LEAD WITH SPRING TEST PROBE, 300V, 5A, 0.9M LEAD LENGTH
Pomona Electronics3782-36-5
Pomona 3782-36-5 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Green, 3782 Series
Pomona Electronics3782-36-6
Pomona 3782-36-6 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 60" Long, 5 A, 300 V, Blue, 3782 Series
Cable Assembly Hook-up Wire 0.9m 20AWG Mini Plunger Clip to Mini Plunger Clip
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Mini-Alligator Clip Steel 5A 12.00 in. Clip Black Insulating Sleeve
Descrizioni
Descrizioni di Mueller BU-1120-A-36-0 fornite dai suoi distributori.
Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 36 inch 20G PVC
Test Connectors, Probes & Testleads Black Mini-Plgr to S
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Mueller Electric BU-1120-A-36-0 テストリード線
BLK MINI-PLUNGER-BANA PLUG 36'
Test Lead, Blk, 914.4Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Banana Plug Type:4Mm Stackable Banana Plug; Lead Length - Imperial:36"; Lead Length - Metric:914Mm; Insulator Colour:Black; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vacrohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1120-A-36-0