Mueller BU-1120-A-24-0
Plunger; Plug; Beryllium Copper; PVC; #20 AWG; 41 x 36; 105 degC; Black
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mueller BU-1120-A-24-0.
Master Electronics
Datasheet1 pagina18 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
Clip,Mini Plunger;Beryllium Copper;20 AWG;Copper;41/36;24 in.;105 degC
Pomona Electronics3782-24-4
Pomona 3782-24-4 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Yellow, 3782 Series
Pomona Electronics4650-24-2
Pomona 4650-24-2 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Red, 4650 Series
TEST LEAD NYLON (STEM AND CAP) BERYLLIUM COPPER (CONDUCTOR) TINNED COPPER
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Descrizioni
Descrizioni di Mueller BU-1120-A-24-0 fornite dai suoi distributori.
Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 24 inch 20G PVC
Test Connectors, Probes & Testleads Black Mini-Plgr to S
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Test Clips, Mini Clipper, Blac
RS APAC
BLK MINI-PLUNGER-BANA PLUG 24'
Test Lead, Black, 609.6Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Banana Plug Type:4Mm Stackable Banana Plug; Lead Length - Imperial:24"; Lead Length - Metric:610Mm; Insulator Colour:Black; Current Rating:5A; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1120-A-24-0