Microchip MPF200T-1FCG484I
FPGA MPF200T 192000 Logic Elements 28nm Technology 1V 484-Ball BGA Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Microchip MPF200T-1FCG484I.
Microchip
Datasheet102 pagine2 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.36%
Supply Chain
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationTaiwan
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Descrizioni
Descrizioni di Microchip MPF200T-1FCG484I fornite dai suoi distributori.
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY; Form Of Terminal: BALL; No. of Terminals: 484; Package Code: BGA; Package Shape: SQUARE; Length: 23 mm;
Fpga, 244 I/o, 500Mhz, Fcbga-484; No. Of Logic Blocks:-; No. Of Macrocells:192000; Logic Case Style:fcbga; No. Of Pins:484Pins; No. Of Speed Grades:1; Total Ram Bits:13619.2Kbit; No. Of I/o S:244I/o S; Clock Management:dll, Pll