Microchip M2GL010-1VF400I
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 3.3V 400-Pin FP-BGA
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Microchip M2GL010-1VF400I.
Microchip
Datasheet4 pagine1 anno fa
Datasheet62 pagine1 anno fa
Datasheet99 pagine1 anno fa
Datasheet119 pagine3 anni fa
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
Supply Chain
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationSingapore
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Parti correlate
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 1.2V 484-Pin FPBGA
FPGA IGLOO2 12084 Cells 400MHz 65nm Technology 1.2V 484-Pin FBGA
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray
Descrizioni
Descrizioni di Microchip M2GL010-1VF400I fornite dai suoi distributori.
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA