MCC SMCJ1.5KE56A-TP
19.7A 5Ã×A 77V 53.2V 47.8V 58.8V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
onsemi1V5KE62A
Cut Tape 1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE (Type) Tvs Diode 85V 5muA 5.33mm 1.5kW
onsemi1.5KE62A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode Single Uni-Dir 53V 1.5KW 2-PinCase 41A-04 T/R
BournsSMCJ58A
TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ48A
TVS Diode, Unidirectional, 48 V, 1.5 kW, 53.3 Vbr-58.9 Vbr, 77.4 Vcl, DO-214AB
BournsSMCJ54A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 54V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMCJ1.5KE56A-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Uni-Dir 47.8V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 47.8V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel