MCC SMCJ1.5KE39A-TP
TVS Diode Single Uni-Dir 33.3V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per MCC SMCJ1.5KE39A-TP.
HQonline
Datasheet5 pagine19 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
1500 Watt SMC Transient Voltage Suppressor, 40 V Unidirectional
BournsSMCJ33A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 36.7V 5muA 1.5kW -55C~150C TJ
BournsSMCJ36A
TVS Diode, TRANSZORB SMCJ, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ40A
23.3A 1.5kW 64.5V 44.4V 40V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMCJ43A
Cut Tape 1 Surface Mount Single (Type) Tvs Diode 69.4V 216A 1.5kW 150C
Littelfuse1.5SMC47A
1.5SMC Series 1.5 kW 47 V 64.8 Vcl Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMCJ1.5KE39A-TP fornite dai suoi distributori.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 33.3V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AB
1.5KW 28.2A 53.9V 37.1V SMC(DO-214AB) 2.62mm