MCC SMCJ1.5KE16A-TP
TVS Diode Single Uni-Dir 13.6V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-45.89%
Parti correlate
BournsSMCJ15A
TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 1.5 kW, 16.7 Vbr-18.5 Vbr, 24.4 Vcl, DO-214AB
BournsSMCJ17A
54.4A 1.5kW 27.6V 18.9V 17V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMCJ16A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ18A
SMCJ Series 29.2 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMCJ17A
SMCJ Series 27.6V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMCJ16A
SMCJ Series 26 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMCJ1.5KE16A-TP fornite dai suoi distributori.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 13.6V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO214AB
1.5KW 67.6A 22.5V 15.2V SMC(DO-214AB) 2.62mm