MCC SMCJ1.5KE15A-TP
5Ã×A 71.7A 21.2V 14.3V 12.8V 15.8V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Parti correlate
BournsSMCJ15A
TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 1.5 kW, 16.7 Vbr-18.5 Vbr, 24.4 Vcl, DO-214AB
BournsSMCJ13A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 13V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ16A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ16A
SMCJ Series 26 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
1.5SMC Series 6.5 W 18.9 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
onsemiSMCJ14A
1500 W Uni-Directional 23.2 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMCJ1.5KE15A-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Uni-Dir 12.8V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 12.8V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL