MCC SMCJ1.5KE100A-TP
11.1A 5Ã×A 137V 95V 85.5V 105V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
BournsSMCJ100A
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
LittelfuseSMCJ100A
SMCJ Series 162 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMCJ110A
SMCJ Series 122 V 1500 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ9.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 115.5V 97.4A 1.5kW -55C~150C TJ
TVS Diode Single Uni-Dir 100V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1.5SMC Series 1500 W 102 V Unidirectional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMCJ1.5KE100A-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Uni-Dir 85.5V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 85.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL