MCC SMBJP6KE15A-TP
600W 28.8A 1Ã×A 21.2V 14.3V 12.8V 15.8V Unidirectional Smb Tvs Rohs
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per MCC SMBJP6KE15A-TP.
Future Electronics
Datasheet5 pagine18 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+138%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
BournsSMBJ15A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ16A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ13A
28A 600W 21.5V 14.4V Unidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMBJ15A-13-F
TVS Diode Single Uni-Dir 15V 600W 2-Pin SMB T/R / TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
Diodes Inc.SMBJ13A-13-F
Tvs Diode, 600W, 13V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ13A-13-F
600 W DO-214AA 15 V Uni Directional SMT Transient Voltage Suppressor Diode
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMBJP6KE15A-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Uni-Dir 12.8V 600W 2-Pin SMB T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 12.8V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL