MCC SMBJP6KE10A-TP
TVS Diode Single Uni-Dir 8.55V 600W 2-Pin SMB T/R
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
BournsSMBJ10A
TVS Diode, SMBJ, Unidirectional, 10 V, 18.8 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Diodes Inc.SMBJ10A-13-F
Protection Tvs Unidirectional Smb 600W 10.0V Rohs 3K Rohs Compliant: Yes
Diodes Inc.SMBJ8.5A-13-F
SMBJ Series 600 W 8.5 V Uni-Directional SMT TVS Diode - DO-214AA
onsemiSMBJ11A
Tape & Reel (TR) 1 Surface Mount Single (Type) Tvs Diode 18.2V 5muA 600W 150C
Diode TVS Single Uni-Dir 10.2V 600W 2-Pin SMB T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 10V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMBJP6KE10A-TP fornite dai suoi distributori.
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 8.55V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO214AA
600W 42.1A 14.5V 9.5V SMB(DO-214AA) 2.44mm