MCC 1.5KE51CA-TP
TVS Diode Single Bi-Dir 43.6V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per MCC 1.5KE51CA-TP.
IHS
Datasheet4 pagine18 anni fa
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
BournsSMCJ40CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
LittelfuseSMCJ40CA
SMCJ Series 64.5 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ40CA
SMCJ Series 1.5 kW 40 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseTPSMC51CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 43.6V, 70.1V, DO-214AB, RoHS
LittelfuseTPSMC47CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 40.2V, 64.8V, DO-214AB, RoHS
SMCJ1.5KE47CA Series 49.4 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Descrizioni
Descrizioni di MCC 1.5KE51CA-TP fornite dai suoi distributori.
21.7A 5¦ÌA 70.1V 48.5V 43.6V 53.6V Bi-Directional DO-201AE TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 43.6V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE