Mean Well XLN-60-48-B
XLN-60-48-B MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 48V/1.25A with Dimming + More!
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well XLN-60-48-B.
Trend di 3 mesi:
-30.15%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well XLN-60-48-B fornite dai suoi distributori.
LED Power Supplies 60W 110-305Vac 48V 1.25A CV 3in1 Dimming Wiring Cable IP67
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, 48VOUT, XLN-60 SERIE
60W Constant Voltage LED Driver 48V 1.25A IP67 UL8750 3-in-1 Dimming
LED Driver 60W CV 48V 1.5A 90-305Vac 3 in 1 Dimming UL Class P IP67
Power Supply; LED; 60W; 48V; 1,25A; 100-305VAC; 141-431VDC; IP67
48Vdc 1.25A, 48 Volts, 1.25 Amps, 60 Watts, Constant Voltage LED Driver, IP67, Class 2, Class II, NFC, 3 in 1 Dimming, 60 Watts
LED-SPS 60W 48V 1,25A 0-10V CV