Mean Well XLG-75-12-A
PLC Q Series Input module, 100-120 V AC input 16 inputs, screw terminal block
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well XLG-75-12-A.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
Jameco
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-72.41%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well XLG-75-12-A fornite dai suoi distributori.
12Vdc 5A, CV/CC Mode LED Driver Adjustable Output Current IP67, Type HL, 75 Watts
Mean Well XLG-75-12-A LED driver 60W 12V DC with PFC circuit surge protection
60W 12V 5A Constant Power Mode LED Driver with Tunable Output Current
60 W, Single Output, 12 VDC@5.0 A LED Lighting AC-DC Power Supply
Power supply; LED; 60W; 12V; 5A; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
100 - 277Vac, 60W, 2500 - 5000mA, 8.4-12V, IP67 LED Driver
POWER SUPPLY, LED DRIVER, AC-DC, CONT CURRENT, 75W, 12V@5A
AC/DC LED Driver, 60 W, 12 VDC, 5 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-75 Series
60W 1 100V(AC) 305V(AC) 5A 125mm*63mm*32mm
LED Driver (CP) 60W 5000mA Linear (8.4-12) 100-305Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP67 Metal Enclosure
LED Driver 60W 5A 8.4 ... 12V IP67
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT/VOLT, 60W;
75W CONSTANT POWER MODE LED DRIV
Led Driver, Const Current/Volt, 60W; Power Supply Applications:Led Lighting; Output Power Max:60W; Output Voltage Max:12V; Output Current:5A; Led Driver Mode:Constant Current, Constant Voltage; Input Voltage Min:100V Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLG-75-12-A