Mean Well XLG-240-M-A
90~171V 1400mA, Constant Power LED Driver Adjustable Output Current Type HL, IP67, 240 Watts
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well XLG-240-M-A.
IHS
Datasheet10 pagine2 anni fa
Master Electronics
Sager Power Systems
Trend di 3 mesi:
-54.11%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well XLG-240-M-A fornite dai suoi distributori.
PLC SystemQ CC-Link IE Field Master/Local Module, 1Gbps, Cat5e
Led Driver, Const Current/Volt, 239.4W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLG-240-M-A
240 W, Single Output, 90-171 VDC@1.40 A LED Lighting Metal AC-DC Power Supply
Power supply; LED; 239.4W; 90-171V; 1400mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
POWER SUPPLY, AC-DC, LED DRIVER, 240W, 90-171V@1400MA, 100-305V IN
AC-DC Power Factor Correction Module
AC/DC LED Driver, 239.4 W, 171 VDC, 1.4 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-240 Series
239W 1 100V(AC) 305V(AC) 195mm*63mm*35.5mm
AC/DC LED Power Supply 239.4W Single 5-Pin
LED Driver (CP) 239.4W 700mA Linear (90-171) 100-305Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP67 Metal Enclosure
LED Driver 240W 1.4A 90 ... 171V IP67
SPS IP67 239,4W 90-171V/700-2100mA CP
240W LED POWER SUPPLY O/P +90~1