Mean Well XLC-60-H-KNS
Multi-Stage Constant Power LED Driver 60W 900mA to 1700mA 9-54VDC with Strain Relief
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well XLC-60-H-KNS.
Master Electronics
Datasheet8 pagine1 anno fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.16%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well XLC-60-H-KNS fornite dai suoi distributori.
Led Driv, Const Pwr, 60W, Strain-Relief Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-60-H-KNS
Switching power supply; LED; KNX; 60W; 9-54V; 0.9-1.7A; 110-305VAC; 155-431VDC