Mean Well XBG-160-AB-C
Constant Power LED Driver 160W 1425-4100mA 27V-56V Output Adjustable and Dimming with Connector
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well XBG-160-AB-C.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well XBG-160-AB-C fornite dai suoi distributori.
Led Driver, Const Current/Volt, 159.9W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XBG-160-AB-C
LED Power Supplies 159.9W 34-56V 3300mA CP 3in1 Dim W/Conn
POWER SUPPLY: AC-DC; LED; 160W; 60V@3300MA; 90-305VAC IN
34~56V 3.3A, Constant Power LED Driver Circular Shape, AC Input Conn. Full Power 70~100% Current, 160 Watts
LED Driver (CC, CV) 160W 2850-4100mA Linear (34-56Vdc) 90-305Vac PFC Dimming IP67 Metal Enclosure Fixed Cable
AC/DC LED Driver, 159.9 W, 56 VDC, 3.3 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, XBG-160 Series
AC/DC LED Power Supply 159.9W Single 4-Pin
SPS IP67 159,9W 34-36V/1,425-4,1A CP