Mean Well HRPG-600-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 600 W, 7.5 VDC, 80 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRPG-600-7.5.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Mean Well
JRH Electronics
Sager Power Systems
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.01%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Mean WellMSP-600-7.5
Power Supply; module; medical; 600W; 7.5V; 80A; 85-264VAC; 120-370VDC
Mean WellHRPG-450-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 450 W, 7.5 VDC, 60 A
Mean WellHRP-300-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 300 W, 7.5 VDC, 40 A
TDK-LambdaPAF600F280-48/T
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 48V 12.5A 600W 16-Pin Brick
TDK-LambdaPAF600F280-24/T
Module DC-DC 280VIN 1-OUT 24V 25A 600W 16-Pin Brick
TDK-LambdaPAF600F280-48
DC-DC Converters, Power module type (with baseplate), Output: 600W, 48V, Isolated type
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRPG-600-7.5 fornite dai suoi distributori.
HRPG-600-7.5 MEAN WELL AC-DC 7.5 Volt 80 Amp 600 Watt Power Supply +More!
Power Supply; module; 600W; 7.5V; 80A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module, 2 Output, 600W, Hybrid
Switching Power Supplies 600W 7.5V 80A W/PFC Function
AC/DC 600W 7.5V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan
Power Supply, Ac-Dc, 7.5V, 80A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-600-7.5
600W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 80A 7.5V 218mm*105mm*63.5mm
O/P +7.5V80A; G5; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 80A 600W 19-Pin
POWER SUPPLY;ENCLOSED, 600W PFC (GREEN MODE), +7.5V80A
POWER SUPPLY, AC-DC, 7.5V, 80A;