Mean Well HRPG-200-24
Switching Power Supplies 201.6W 24V 8.4A W/PFC EISA Compliant
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRPG-200-24.
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Mean Well
Sager Power Systems
Electro Sonic
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.89%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Mean WellHRP-200-24
Power Supply; module; 201.6W; 24V; 8.4A; 85-264VAC; 120-370VDC
Mean WellMSP-200-24
Power Supply; module; medical; 201.6W; 24V; 8.4A; 85-264VAC; 120-370VDC
Mean WellHRP-150-24
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 156 W, 24 VDC, 6.5 A
TDK-LambdaZWS150PAF24/J
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 8.4A 201.6W 11-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRPG-200-24 fornite dai suoi distributori.
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 201.6W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,8.4A,100-264V IN, ENCLOSED, PANEL MNT, PFC,202W, HRPG SERIES
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 8.4A 201.6W 13-Pin
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 8.4A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-200-24
V15-G-2M-PUR Pepperl+Fuchs Sensor-actuator patch cord Female cordset
24VDC 8400mA 201W Enclosed Switching Power Supply 5Vsb PFC
1 Output Embedded Switch Mode Power Supply, 201.6W, 24V, 8.4A
AC/DC 200W 24V Single Output Power Supply, Enclosed