Mean Well HRPG-150-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 150 W, 7.5 VDC, 20 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRPG-150-7.5.
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-41.85%
Introduction Date2018-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Mean WellHRP-150-7.5
Mean WellHRPG-200-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 200.3 W, 7.5 VDC, 26.7 A
Mean WellMSP-200-7.5
Power supply; module; medical; 200.3W; 7.5V; 26.7A; 85-264VAC; 120-370VDC
Murata Power SolutionsOKL2-T/20-W12P2-C
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.69V to 5.5V 20A 110W 10-Pin LGA Module
Murata Power SolutionsOKL2-T/20-W12N2-C
DC-DC Converters, On-board type, Output: 110W, 0.7V, Non-Isolated type, Option: LGA/Negative
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRPG-150-7.5 fornite dai suoi distributori.
HRPG-150-7.5 MEAN WELL AC-DC 7.5 Volt 20 Amp 150 Watt Power Supply +More!
Power Supply; module; 150W; 7.5V; 20A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Power Supply, Ac-Dc, 7.5V, 20A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-150-7.5
AC/DC 150W 7.5V Single Output Power Supply, Enclosed
150W, 1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE POWER SUPPLY (SMPS), 7.5V DC, 20A
Switching Power Supplies 150W 7.5V 20A Energy Star Open Frame