Mean Well HRPG-150-15
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 150 W, 15 VDC, 10 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRPG-150-15.
Electro Sonic
Jameco
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+5.45%
Introduction Date2018-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Mean WellHRP-150-15
Mean WellRPS-160-15
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 15 Volt 7.3 Amp 112.5 Watt
Mean WellRPSG-160-15
AC/DC Open Frame Power Supply, Medical, Adjustable, Fixed, 1 Output, 112.5 W, 15 V, 7.3 A
TDK-LambdaZWS30B-15
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 30W, Hybrid
TDK-LambdaCSS150-15
DC Input Capable,Remote On/Off,Universal Input 100W 6.7A 15V 1 264V(AC) 90V~264V(AC) Fixed
TDK-LambdaCSS150-12
AC-DC Power Supplies, Open frame, Dual Input, Output: 150W, 12V, Option: Dual input fuses
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRPG-150-15 fornite dai suoi distributori.
Power Supply, Ac-Dc, 15V, 10A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-150-15
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Power Supply; module; 150W; 15V; 10A; 85-264VAC; 120-370VDC
150W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 0.5% 10A 15V 159mm*97mm*38mm
AC/DC 150W 15V Single Output Power Supply, Enclosed
150W, 1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE POWER SUPPLY (SMPS), 15V DC, 10A
Switching Power Supplies 150W 15V 10A Energy Star Open Frame
O/P +15V10A; G5; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 10A 150W 13-Pin