Mean Well HRPG-150-12
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 156W, Hybrid
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRPG-150-12.
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Telerex Europe
Sager Power Systems
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+14.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Parti correlate
Mean WellHRP-150-12
HRP-150 Series 156 W Single Output 12 V AC/DC Power Supply with PFC Function
Mean WellRPS-160-12
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 12 Volt 9.1 Amp 112.2 Watt
Mean WellRPSG-160-12
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 9.1(Convection)A/12.9(Forced Air)A 159.8W Medical 18-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRPG-150-12 fornite dai suoi distributori.
Power Supply; module; 156W; 12V; 13A; 85-264VAC; 120-370VDC
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,13A,100-264V IN, ENCLOSED, PANEL MOUNT, PFC,156W, HRPG SERIES
AC to DC Power Supply Single Output 12 Volt 13 Amp 156 Watt with Remote ON-OFF
Switching Power Supplies 156W 12V 13A Energy Star
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 13A 156W 13-Pin
156W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 0.5% 13A 12V 159mm*97mm*38mm
V1-W-OR3M-POC Pepperl+Fuchs Sensor-actuator patch cord Female cordset
ENCLOSED POWER SUPPLY, SINGLE AC/DC OUTPUT, 156W, 24VDC OUTPUT, FAN COOLING