Mean Well HLG-60H-30B
30V 2A 60W Class 2 Enclosed Switching Power Supply 3 in 1 Dimming
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HLG-60H-30B.
IHS
Datasheet10 pagine4 anni fa
Future Electronics
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.18%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HLG-60H-30B fornite dai suoi distributori.
POWER SUPPLY, AC-DC,30V,2A,100-305V IN, SEALED, PFC, LED DRIVER,60W, HLG-60H SERIES
HLG-60H-30B MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 30V/2.0A with Dimming + More!
LED Power Supplies 60W 30V 2A IP67 Adj W/Cable
Power supply; LED; dimming; 60W; 30V; 2A; 90-305VAC; 127-431VDC; IP67
100 - 277Vac, 60W, 2000mA, 18-30V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
LED Driver (CC, CV) 60W 2A Linear (18-30Vdc) 90-305Vac PFC PWM, Resistance, 0-10V Dimming IP67 Metal Enclosure
O/P +30V2A; Led power; AC/DC; Enclosed Type
30Vdc 2A Dimmable LED Driver IP67, PFC, Metal Case Class 2
UB4000-F42-I-V15 Pepperl+Fuchs 134003 Ultrasonic sensor
SPS IP67 60W 30V/2A CV+CC Dimm.
AC/DC LED Driver, 60 W, 30 VDC, 2 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, HLG-60H Series
60W 1 90V(AC) 305V(AC) 2A , 147.2mm*61.5mm*36.8mm
AC/DC LED Power Supply 60W Single 7-Pin
LED DRVR CC/CV AC/DC 18-30V 2A