Mean Well HLG-40H-36A
LED Power Supplies 40.32W 36V 1.12A IP65 Adj W/Intrl Pot
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HLG-40H-36A.
TME
JRH Electronics
Future Electronics
Sager Power Systems
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-43.96%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HLG-40H-36A fornite dai suoi distributori.
POWER SUPPLY, AC-DC,36V,1.12A,100-305V IN, SEALED, PFC, LED DRIVER, HLG-40H SERIES
100 - 277Vac, 40.32W, 1120mA, 21.6-36V, [Potentiome...], IP65 LED Driver
36Vdc 1.12A LED Driver, IP65, PFC Harsh Environment, Class 2 36V 1.12A
Power Supply; LED; 40.32W; 36V; 1.12A; 90-305VAC; 127-431VDC; IP65
36VDC 1120mA 40W Class 2 IP65 Enclosed Switching Power Supply - Outputs Adjustable by Internal Pot
HLG-40H-36A MEAN WELL LED AC-DC 40 Watt Class 2 36V/1.12A + More!
O/P +36V1.12A; Led power; AC/DC; Enclosed Type
LED DRVR Module 1-CH IP65 40V 1.12A
RLK31-8-2500-IR/31/115 Pepperl+Fuchs 205234
AC/DC LED Power Supply 40.32W Single 5-Pin
LED Driver 40W 1.12A 33 ... 40V IP65
LED DVR CC/CV AC/DC 33-40V 1.12A
LED Driver (CC, CV) 40W 0.67-1.12A Linear (21.6-40Vdc) 90-305Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Vo & Io)) IP65 Metal Enclosure
Led Driver Psu, Ac-Dc, 36V, 1.12A; Output Power Max:40.32W; Output Voltage Max:36V; Output Current:1.12A; Led Driver Mode:Constant Current, Constant Voltage; Input Voltage Min:90V; Input Voltage Max:305V; Product Range:Hlg-40H Rohs Compliant: Yes |Mean Well HLG-40H-36A