Mean Well GST36B12-P1J
GST36B12-P1J MEAN WELL AC-DC 12 Volt 3 Amp 36 Watt Power Supply +More!
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well GST36B12-P1J.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Jameco
Farnell
Component Distributors Inc.
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+82.69%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well GST36B12-P1J fornite dai suoi distributori.
AC-DC POWER SUPPLY, DESKTOP ADAPTOR, 36W, 12V/3A, LEVEL VI, GST25B SERIES
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 36 W, 12 V, 3 A, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
AC/DC Desktop Adapter 36W, 12V, 3A with 2.1x5.5x11mm c+ Output Type; Class II, 2 pole Inlet, Level VI
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 36W, Hybrid
12V 3A 36W Class 2 AC-DC Industrial Desktop Power Adapter Level VI 2.1mm Plug
Adaptor, Ac-Dc, 12V, 3A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:36W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:3A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel Plug Center Rohs Compliant: Yes |Mean Well GST36B12-P1J