Mean Well GSM36E09-P1J
Power Supply, Ac-dc, 9V, 4A, 100-264V in, Wall Plug, Medical, 36W, GSM Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well GSM36E09-P1J.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
JRH Electronics
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Trend di 3 mesi:
-46.02%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Triad MagneticsWSU090-3500
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,3.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,32W, WSU090 SERIES
Triad MagneticsWSU090-3500-R
Triad MagneticsWSU075-4000
POWER SUPPLY, AC-DC,7.5V,4A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,30W, WSU075 SERIES
PhihongPSC15A-090
Power Supply, AC-DC,9V,1.67A,90-264V In, Wall Plug, Adapter,15W, PSC15A Series | Phihong PSC15A-090
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG US 18W 9V@2A 90-264V INPUT
XP POWER VEL05US090-UK-JA AC/DC Power Supply, Level VI, UK, 90 VAC, 264 VAC, 5 W, 9 V, 550 mA
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well GSM36E09-P1J fornite dai suoi distributori.
GSM36E09-P1J MEAN WELL AC-DC 9 Volt 4 Amp 36 Watt Power Supply +More!
Medical AC/DC Wall Mount Adapter 36W, 9V, 4A with 2.1x2.5x11mm c+ Output Type; Class II, Euro Plug, Level VI, 2xMOPP
AC-DC Reliable Green Medical Adapter 36W 9V 4A 2.1mm DC Plug 2-Pole Euro Plug Input
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 36 W, 9 V, 4 A, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 36W, Hybrid
Wall Mount AC Adapters 36W 9V 4A Medical Euro plug
SOLENOID DRIVER, K-SYSTEM, 1-CHANNEL ISOLATED BARRIER, 24 VDC SUPPLY, 45 MA AT 11.7 VDC OUTPUT, LOGIC INPUT, NON-POLARIZED