Mean Well GSM25E12-P1J
Power Supply, Ac-dc, 12V, 2.08A, 100-264V in, Enclosed, Wall Plug, Medical, GSM25 Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well GSM25E12-P1J.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Sager Power Systems
Trend di 3 mesi:
-40.21%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWAU12-2000
WALL PLUG TRANSFORMER 120V, 12VAC, @2A, FOR COMMERCIAL OR INDUSTRIAL USE ONLY
Triad MagneticsWSU120-2000-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSU120 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, EXTERNAL,30W, PSAA SERIES
30 W, Single Output, 12 VDC@2.50 A Datacom/Industrial International Wallmount AC-DC Power Supply
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well GSM25E12-P1J fornite dai suoi distributori.
GSM25E12-P1J MEAN WELL AC-DC 12 Volt 2.08 Amp 25 Watt Power Supply +More!
AC-DC Reliable Green Medical Adapter 25W 12V 2.08A 2.1mm DC Plug 2-Pole Euro Plug Input
Medical AC/DC Wall Mount Adapter 25W, 12V, 2.08A with 2.1x2.5x11mm c+ Output Type; Class II, Euro Plug, Level VI, 2xMOPP
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25W, Hybrid
Wall Mount AC Adapters 25W 12V 2.08A Medical Euro plug
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 25 W, 12 V, 2.08 A, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm
Adaptor, Medical, Ac-Dc, 12V, 2.08A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:22W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2.08A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel Rohs Compliant: Yes |Mean Well GSM25E12-P1J
Outputs = 1 / Output Voltage V = 12 / Output Current A = 2.08 / Output Type = Fixed / Rated Power W = 25 / Input Voltage Min. V = 80 / Input Voltage Max. V = 264 / Input Current mA = 700 / Input / Output Power Type = AC / DC / Input Connection Type = Euro Type C (CEE 7/16) Plug / Output Connection Type = 2.1 x 5.5 mm Barrel Plug / Polarity = + Centre / Cable Length m = 1.8 / Efficiency % = 86 / Ripple & Noise (V) mV = 120 / Operating Temperature Min. °C = -25 / Operating Temperature Max. °C = 60 / Length mm = 79 / Width mm = 54 / Height mm = 33