Lumissil Microsystems IS31BL3508A-STLS2-TR
IC Mosfet Sw 40V Step-up SOT23-6 / Led Driver 3.3V/5V 6-PIN SOT-23 T/r
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet13 pagine6 anni fa
Datasheet13 pagine13 anni fa
Introduction Date2013-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Diodes Inc.AP3032KTR-G1
1MHz PWM boost converter 1 DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~9V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.AP3031KTR-G1
1MHz PWM 1 boost converter DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~16V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.BCR420UW6-7
40V -55℃~+150℃ 1 Linear constant current driver 350mA 1.4V~40V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
LED Driver, Series Boost, with Single-wire Digital Interface
Lead Free ROHS3Compliant GULL WING DUAL IC LED Driver -40C~85C TA 1.2MHz 5.5V 25mA
Descrizioni
Descrizioni di Lumissil Microsystems IS31BL3508A-STLS2-TR fornite dai suoi distributori.
ROHS3Compliant GULL WING DUAL Backlight led driver -40C~85C TA 1MHz 5.5V 1.6A Switch
LED DRVR Boost 1-CH PWM/DC Voltage 6-Pin SOT-23 T/R
LED Lighting Drivers 1.0Mhz Boost Convert 38V int. MOSFET
40V Step-Up Converter W/Int. Mosfet, Sot23-6 (3.0Mm X 3.00Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31BL3508A-STLS2-TR