Lumissil Microsystems IS31BL3506B-STLS2-TR
LED DRVR Boost 1-CH PWM/DC Voltage 6-Pin SOT-23 T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet13 pagine6 anni fa
Datasheet13 pagine13 anni fa
SHENGYU ELECTRONICS
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Diodes Inc.AP3032KTR-G1
1MHz PWM boost converter 1 DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~9V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.AP3031KTR-G1
1MHz PWM 1 boost converter DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~16V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.BCR420UW6-7
40V -55℃~+150℃ 1 Linear constant current driver 350mA 1.4V~40V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
LED Driver, Series Boost, with Single-wire Digital Interface
LED Driver, Series Boost, with PWM Dimming Interface
Descrizioni
Descrizioni di Lumissil Microsystems IS31BL3506B-STLS2-TR fornite dai suoi distributori.
IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 / LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 2.2A (Switch) SOT-23-6
35V Step-Up Converter W/Int. Mosfet, Sot23-6 (3.0Mm X 3.00Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31BL3506B-STLS2-TR