Lumex LCT-H480272M43W1T
DISPLAY, TFT LCD WITH TOUCHSCREEN, 480 x; x 272 DOTS; Backlighting Color: White; Display Type: TFT;
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Lumex LCT-H480272M43W1T.
IHS
Datasheet10 pagine16 anni fa
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
Newhaven DisplayNHD-4.3-480272EF-ATXL#
TFT LCD DISPLAY, 4.3 IN, 480X272, LED DRIVER, NO TOUCH, TFT DISPLAYS SERIES
LCD TFT CAPACITIVE, 480X272, TRANSMISSIVE, 24-BIT RGB, TFT DISPLAY SERIES
Newhaven DisplayNHD-4.3-480272EF-ASXV#-T
Graphic Dot Matrix LCD Display, White LED
140¡ã,125¡ã 480 x 272 RGB, TFT - Color 4.3in , 95.04mm 53.86mm LED - 105.5mm*67.2mm*5.9mm
4D SystemsULCD-35DT-PI
3.5in LCD Display Pack, Raspberry Pi
Descrizioni
Descrizioni di Lumex LCT-H480272M43W1T fornite dai suoi distributori.
4.3INCH FULL COLOR TFT LCD, LED BKLT, 12:00 VW, HIGH TEMP W/TOUCH PANEL
4.3in TFT LED Backlight -20°C to 70°C 4-Pin
Display, Tft Lcd With Touchscreen, 480 X 272 Dots; Resolución (Dpi):-; Color De Retroiluminación:Blanco; Display Lcd, Tipo:Tft; Modo De Display:Activo; Tamaño De La Pantalla:0.68"; Área De Visión (H X W):56.86Mm X 98.04Mm |Lumex LCT-H480272M43W1T