Littelfuse TO502J2J
Flange Mount 5 kOhm ±5% 3892 K 150°C Thermistor - TO-220
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse TO502J2J.
Sager Electronics
Datasheet2 pagine8 anni fa
Datasheet2 pagine8 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.51%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2012-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse TO502J2J fornite dai suoi distributori.
NTC Thermistor, 5000ohm, Through Hole Mount
SENSOR NTC 5K OHM 3892K TO220-2
NTC THERMISTOR, 5K, RADIAL LEADED; Zero Power Resistance at 25¡ãC:5kohm; Product Range:-; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):3892K; Thermistor Case Style:TO-220; Thermistor Terminals:Radi 43AC9576
NTC THERMISTOR, 5K, RADIAL LEADED; Thermistor Type:Probe; Resistance (25°C):5kohm; Product Range:-; B-Constant:3892K; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:Plastic; Lead Length:13.49mm; Operating Temperature Min:-55°C RoHS Compliant: Yes