Littelfuse SRP1-CBDZL-025NW-N
Solid State Relay, 25A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDZL-025NW-N
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse SRP1-CBDZL-025NW-N fornite dai suoi distributori.
SRP1-CB Series 32 VDC 25 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay
SSR Panel, 1x25A/240VAC ZC, DC in, IP00