Littelfuse SRP1-CBDZH-050NF-N
Solid State Relay, 50A/4 To 32Vdc, Panel Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SRP1-CBDZH-050NF-N
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2024-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse SRP1-CBDZH-050NF-N fornite dai suoi distributori.
SRP1-CB Series 32 VDC 50 A SPST-NO (1 Form A) Zero Cross Solid-State Relay