Littelfuse SMAJ75CA
SMAJ Series 400 W 75 V Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AC
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse SMAJ75CA.
Farnell
Datasheet6 pagine5 anni fa
Datasheet5 pagine14 anni fa
Datasheet5 pagine17 anni fa
Datasheet5 pagine18 anni fa
Littelfuse SCT
Future Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.93%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse SMAJ75CA fornite dai suoi distributori.
TVS DIODE 75VWM 121VC SMA / TVS Diode Single Bi-Dir 7.5V 400W 2-Pin SMA T/R
400 W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 75V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Tvs Diode, 400W, 75V, Do-214Ac; Breakdown Voltage Range:83.3V To 92.1V; Breakdown Voltage Vbr:92.1V; Clamping Voltage Vc Max:121V; Diode Case Style:Do-214Ac; Diode Type:Bidirectional Tvs; Filter Terminals:Surface Mount; No. Of Pins:2Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMAJ75CA